Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Візит до молдавських друзів

На минулих вихідних делегація Крижопільського району відвідала Дубосарський район Республіки Молдова на запрошення керівництва Дубосарського району для участі у святкових заходах до Дня сільського господарства та переробної промисловості, а саме у фестивалі народної творчості «Золотая осень - 2018» у селі Кошниця, 6 жовтня.

Делегацію очолили:
Валентин Панчук – голова Крижопільської районної державної адміністрації та Петро Тамбовцев – голова районної ради. Серед членів делегації був і заступник голови районної ради Іван Русін.

Крижопільський район на святі представляли народні аматорські колективи Крижопільського районного Будинку культури «Кряжани» та «Молодички», котрі виступили з цікавою концертною програмою.
У своєму виступі Валентин Панчук привітав учасників свята, подякував за запрошення та відмітив, що нинішній захід буде сприяти духовному розвитку наших територіальних громад, а про розвиток політичної та економічної співпраці свідчить підписання в середу, 3 жовтня, в Києві міністрами закордонних справ Тудором Уляновскі та Павлом Клімкіним Угоди про асоціацію з Євросоюзом та плану міжміністерських політичних консультацій на 2018 – 2019 рр.
Делегації двох дружніх країн України та Молдови, районів Крижопільського та Дубасарського, радо обмінялись подарунками та наголосили на тому, що раді бачити один одного в гостях і надалі відкриті до конструтивного діалогу та обміну досвідом.