Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вітання зі святом Весни Любові та Краси

 

З нагоди  Міжнародного Дня прав жінок і миру  7 березня у  районному Будинку культури пройшли урочисті збори представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, осередків політичних партій та громадських організацій, керівників підприємств, установ, організацій, громадськості району.

Зі святом весни, любові та краси жінок Крижопільщини привітали керівники району - голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев.

«  У цей чудовий день серця всіх чоловіків країни зігрівають почуття особливої ніжності і поваги до Вас: одвічних берегинь справжньої любові та родинного затишку.

Мудреці кажуть: “Царство жінки ― це царство ніжності, тонкості і терпіння”. І завдання чоловіка  ― захистити його від усіх можливих життєвих негараздів.

Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Ваша самовіддана праця і наполегливість помітні і важливі практично в усіх сферах людської діяльності. Вашій волі, енергії та майстерності підвладні найвищі висоти людських  звершень. Бажаю Вам, милі жінки, міцного здоров’я і благополуччя, великого особистого щастя, нев’янучої краси, уваги й любові рідних і близьких. Світ стає добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі.

Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно і затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка немов весняне деревце, квітує і проростає новими пагінцями. Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду.

Нехай здійсняться усі Ваші заповітні мрії! Будьте коханими і щасливими!», -  відзначив у своєму вітанні Петро Серафимович Тамбовцев.

Для учасників урочистих зборів пройшов великий святковий концерт. Усі присутні отримали естетичну насолоду, позитивні емоції та гарний настрій.