Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вітання з Днем учителя

У розповні осені ми відзначаємо День працівників освіти,напевне, у цьому є своя закономірність. Адже саме зараз – пора, коли природа щедро віддає земні багатства людям, а вчитель – це той же  сівач, садівник на нашій неозорній ниві суспільного буття, котрий вирощує зерна мудрості, справедливості, добра, людяності. І вирощений учителем скарб – неоціненний.

Це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, розкрив красу рідного краю, велич його історії, навчив чесно жити і самовіддано працювати.

Звичайно, труд  педагога в школі, працівника у дошкільній чи позашкільній установі - не простий та відповідальний. Та попри все учитель – не просто професія, а покликання душі, це спосіб життя, адже він працює не тільки для себе і своєї сім’ї, а для майбутнього нашої Батьківщини.

Напередодні свята  дякуємо вам, шановні працівники освіти, за натхненну працю і самовідданість. Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, терпіння і мудрості, вдячних учнів, цікавих ідей і знахідок у роботі на освітянській ниві.

Нехай кожен  день повниться новою радістю та перемогою, нехай вам завжди всміхається доля, а на довгих стежинах життєвої ниви нехай супроводжує  віра й наснага, надія і людська повага.

 

Голова райдержадміністрації               Голова районної ради

Валентин Панчук                                    Петро Тамбовцев