Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вітання з Днем Соборності України

22 січня 2018 року Україна відзначає День Соборності. Історичний Акт злуки, проголошений 22 січня 1919 року, був символічним документом. Він окреслив географічні та ментальні контури єдиної України. З плином десятиліть ідея, закладена в Акті, поступово втілювалася в життя.

Події вже новітньої історії України - Помаранчева революція та Революція Гідності - об'єднали вільних громадян - справжніх патріотів України навколо демократичних цінностей.

Протягом останнього часу десятки тисяч воїнів, сотні тисяч волонтерів, мільйони й мільйони громадян піднялися на захист єдності й територіальної цілісності України.

Український народ довів усьому світові, що заслуговує на краще життя у великій європейській сім’ї, що наш патріотизм і високе почуття гідності і непереборний дух свободи – це не просто слова.

Назавжди у наших серцях залишиться пам’ять і скорбота за усіх, хто віддав життя захищаючи рідну землю від агресора.

Щира вдячність і доземний уклін тим, хто нині зі зброєю в руках охороняє незалежність України.

За словами Президента України, з соборністю в думці, з єдиною Україною в серці ми всі разом назавжди будемо єдиною українською політичною нацією.

Бажаємо усім  миру, здоров’я, щастя,  благополуччя, сил та відваги у відстоюванні соборної незалежної України, збереженні її цілісності, будівництві сучасної європейської держави!

Зі святом Соборності вас, шановні крижопільчани!

Слава Україні!

Голова районної державної                    Голова районної

 

адміністрації                                          ради

 

Валентин Панчук                                   Петро Тамбовцев