Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вітання з Днем Конституції України

 

Шановні крижопільчани!

Щиро вітаємо вас з Днем Конституції України, з 22-ю річницею прийняття Основного Закону України! 28 червня 1996 року ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Нині ми переживаємо складний час - час реформування галузей, організації суспільства в цілому, - та слід пам’ятати, що будь-яка, навіть найдосконаліша Конституція, неспроможна миттєво забезпечити зміни  в  суспільній свідомості та практиці.

Це лише основні напрями великого і складного еволюційного процесу, які визначає і вказує Основний Закон. Усе інше залежить від нас. Від нашого порозуміння, консолідації, злагодженості і скоординованості рішень та дій.

Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен член громади не лише користуватиметься правами і свободами, а належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Не будемо ж шкодувати заради цього ані сил, ані енергії! Зробимо все можливе для цього!

У цей урочистий день щиро бажаємо вам міцного здоров'я та творчого натхнення, затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, успіхів у праці та нових звершень.

Нехай мир і злагода сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню добробуту у кожному домі!

Голова райдержадміністрації                          Голова районної ради

Валентин Панчук                                              Петро Тамбовцев