Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вітання - працівникам соціальної сфери

З нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України вітання приймали працівники галузі Крижопільщини. Відтак, аби висловити подяку за нелегкий труд та привітати зі святом соціальних працівників, в урочистих заходах взяли участь голова районної ради Петро Тамбовцев та  голова райдержадміністрації Валентин Панчук.

- Кожне цивілізоване суспільство оцінюється певними критеріями, - звернувся з вітальним словом до присутніх Петро Серафимович. - Один із найдавніших таких критеріїв – це ставлення суспільства та держави до тих людей, які обмежені в своїх можливостях і потребують захисту, підтримки з боку держави, чи суспільства. На вас  покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка крижопільчан. Нині на ваші плечі лягла додаткова відповідальність – турбота про переселенців, які потребують захисту, про українських героїв – воїнів АТО. Ви гідно, з почуттям глибокого патріотизму виконуєте свій обов'язок перед Україною.

Я переконаний, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію.     Низький вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, гарного настрою, щастя та благополуччя.

З вітальними словами до присутніх також звернувся і голова райдержадміністрації Валентин Панчук.

Окремих працівників соціальної галузі, за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України, нагородили Почесними грамотами.