Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вітання нашим ювіляркам

 

 

Започаткована ще наприкінці 2010 року традиція - вшановувати досвід, знання, уміння та мудрість людей, які досягли 90-, 95- та 100-річного ювілею, незважаючи на запровадженням карантинних обмежень, і сьогодні продовжує втілюватися у життя, однак, тепер вже із дотриманням заходів безпеки, щоб вберегти насамперед здоров’я самих іменинників.

 15 вересня свій 90-річний ювілей відзначила Ніна Філімонівна Сібіковська, яка нині проживає з дочкою в смт Крижопіль.

На запрошення рідних до ювілярки завітали голова райдержадміністрації Володимир Скалій, голова районної ради Петро Тамбовцев, заступник голови райдержадміністрації  Михайло Собків та Крижопільський селищний голова Олександр Третьяков. Гості вручили іменинниці квіти, вітальну листівку з  грошовою винагородою та побажали міцного здоров’я, щастя, радості та ще довгих років життя в такому ж гарному настрої.

З настанням першого осіннього місяця свій 90-річний ювілей вже відсвяткували ще дві жительки району: Наталія Прокопівна Цвик з Крикливця  та Трусік Надія Климентіївна з Красного. Їм також передано вітання від керівництва району та передбачену з нагоди ювілею грошову винагороду.

Бажаємо ювіляркам міцного здоров’я, довголіття, злагоди в родині та Божого благословення! Нехай кожний день їхнього життя буде радісним і сонячним!