Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вітання керівництва району

 

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування.

Це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Це давня слов’янська і давньоруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною - владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільств.

Тож прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії.!

Прийміть слова вдячності за вашу натхненну працю. Вашим професіоналізмом, патріотизмом, енергією твориться історія самоврядності Крижопільщини.

Нехай цей святковий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу.

Щастя вам, добробуту, всіляких земних гараздів!

 

Голова районної державної                 Голова районної         

      адміністрації                                          ради  

Валентин Панчук                                 Петро Тамбовцев