Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вітання керівництва району з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи України!

Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила революція 2013 року, яку ми ще називаємо Революцією Гідності.

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, 21 листопада визначено Днем гідності та Свободи.

У цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини.

       Українці й досі проходять нелегкий шлях, демонструючи свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Ми вчимося вирішувати навіть найскладніші проблеми у мирний та цивілізований спосіб.

Наші мужні військовослужбовці, які нині знаходяться в зоні АТО, продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України. Значна підтримка громадськості сприяє зміцненню патріотичного духу та звитяг Українського народу. Разом – ми сила, наше суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов'язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя.

Сьогодні, в День Гідності та Свободи, від щирого серця бажаємо усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми все зуміємо зробити як вільний і великий народ на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Голова районної державної                            Голова районної

                     адміністрації                                ради

                        Валентин Панчук                      Анатолій Стратієвський