Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вітання керівництва району з Днем Соборності України

22 січня 2016 року відзначається День Соборності України – 97-ма річниця Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки – знакової події в історії національного державотворення. Для України, яка після завершення Першої світової війни перебувала в епіцентрі геополітичного поділу світу, 22 січня 2019 року стало фактично початком нової ери у процесі формування нації.

Подальші події, вже новітньої історії України, - Помаранчева революція та Революція Гідності - об'єднали вільних громадян - справжніх патріотів України навколо демократичних цінностей.

Український народ довів усьому світові, що заслуговує на краще життя у великій європейській сім’ї, що наш патріотизм і високе почуття гідності і непереборний дух свободи – це не просто слова.

Цей день є символом гордості за тих, хто відстоює свободу і незалежність нашої країни, символом рішучості, волі українського народу, символом гідності України.  Тож нехай злагода і добробут будуть у кожному домі, адже одвічне прагнення народу до миру, свободи, кращого життя непереможне.

Назавжди у наших серцях залишиться пам’ять і скорбота за усіх, хто віддав життя захищаючи рідну землю від агресора.

Щира вдячність і доземний уклін тим, хто нині зі зброєю в руках охороняє незалежність України.

Віримо, що територіальна цілісність України залишиться непорушною. Адже саме в єдності дій ми можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної і демократичної України.

Щиро вітаємо вас з Днем Соборності України!

Бажаємо усім  миру, здоров’я, щастя,  благополуччя, сил та відваги у відстоюванні соборної незалежної України, збереженні її цілісності, будівництві сучасної європейської держави!

Голова районної державної                    Голова районної 

адміністрації                                          ради

Валентин Панчук                                   Петро Тамбовцев