Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вітання хліборобам району

 

Урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства 16 листопада зібрали у районному Будинку культури кращих працівників агропромислового сектору регіону.

Привітати аграріїв району, господарників, працівників підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств Вінниччини із професійним святом та подякувати за нелегку щоденну працю завітали голова районної ради Петро Тамбовцев та перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Пастушенко .

Вони  відзначили, нинішній рік для аграріїв є досить успішним, незважаючи на недобір врожаю ранніх зернових культур, основною причиною чого стали аномально-високі температури, суховійні явища та перезволоження грунтів.

Петро Тамбовцев у вітальному слові , зокрема, зазначив: «Професія хлібороба й годувальника була і залишається визначальною складовою розвитку нашого краю та запорукою його процвітання, а наша Крижопільщина – осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Це ваша заслуга і ваша праця, адже ви щоденно розумом, серцем і невтомним трудом дбаєте про те, щоб у кожній оселі був хліб і до хліба. Це свято людей, кому небайдужа доля рідних сіл, а любов’ю всього життя залишається земля, якій ви віддаєте тепло своїх сердець.

Колективи наших сільгосппідприємств та агрофірм, фермерських та особистих селянських господарств, управлінці галузі щоденною працею переконливо доводять спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних виробничих ситуацій. Поряд з професійною діяльністю, аграрії вносять значний внесок у благоустрій наших сіл, у розвиток соціальної сфери, всієї інфраструктури району, і за це вкотре хочу висловити вам  велику повагу і вдячність від імені усіх крижопільчан».

Кращим працівникам галузі сільськогосподарського виробництва вручено Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради та грошові нагороди, які нагородженим вручили  голова районної ради Петро Тамбовцев та перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Пастушенко.

Були вітання і від працівників культури. Цьогоріч їх дарували гості – працівники культури Бершадського району. Вони подарували хліборобам, усім учасникам свята душевну пісню, запальні танці і щирі вітання.