Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вітання до Дня державної служби України

Шановні друзі! Колеги!

Вітаємо вас із Днем державної служби України! Ви працюєте на благо України, задля благополуччя її народу. Ваша щоденна робота спрямована на побудову демократичного та відкритого суспільства, де дотримання конституційних прав і свобод громадян є найвищою цінністю. Ви забезпечуєте стабільний розвиток країни, виступаєте в ролі об’єднуючої ланки між владою та громадою.

Український народ покладає на державних службовців особливо важливі та відповідальні завдання, чекаючи повної віддачі, порядності та відповідальності. Інститут державної служби України став на новий шлях формування ефективної системи державного управляння. Сподіваємось, що новий апарат державної служби європейського зразка, сприятиме стрімким євроінтеграційним процесам в Україні, втіленню соціально-економічних реформ та зміцнюватиме авторитет нашої держави на міжнародній арені.

Дорогі колеги! Нехай чесність та відповідальність будуть незмінними супутника при виконанні почесного обов’язку – служінню народу України. Бажаємо вам міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла та затишку. Мирного та безхмарного неба над Україною!

Голова райдержадміністрації                          Голова районної ради

Валентин Панчук                                              Петро Тамбовцев