Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вітали хліборобів

16 листопада 2017 року з нагоди Дня працівників сільського господарства в районному Будинку культури пройшли урочистості.

Хліборобів району вітали голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев.

Валентин Іванович, зокрема, відзначив, що агропромисловий комплекс сьогодні - це дійсно один із механізмів розвитку економіки Крижопільщини, одна з галузей  економіки району, яка в останні роки динамічно розвивається і не знижує темпів зростання. Наші хлібороби, тваринники, працівники переробних підприємств своїм трудом доводять, що вміють господарювати по-сучасному, ефективно. Опираючись на кращі, багатовікові традиції українського селянства, вони здатні брати високі рубежі.

Звертаючись до учасників урочистостей, голова райдержадміністрації Валентин Панчук висловити впевненість, що Уряд України буде и далі підтримувати сільгоспвиробників. Вкладати кошти у будівництво доріг, шкіл та медичних закладів, культосвітніх установ. Адже, по суті, третина нашої країни працює і живе на селі.

«В районі, сподіваюсь, теж будемо спільно робити все для того, щоб рівень комфорту в селі відповідав сучасним вимогам. І ще, що дуже важливо, заохочувати у сільськогосподарську галузь молоді, кваліфіковані кадри, підтримувати вітчизняних виробників», - сказав Валентин Іванович.

А ще подякував усім, хто творить хліб і добро на нашій благодатній землі, - селянським родинам, фермерам, керівникам і спеціалістам агропідприємств різних форм господарювання. Аби  хліборобська нива завжди щедро і рясно колосилась, здоров’я було  міцним, а трудові успіхи примножувались.

Кращим працівникам галузі сільськогосподарського виробництва вручено Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради та грошові нагороди, їх вручили голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев.

 У своєму вітальному слові Петро Серафимович  від імені усього депутатського корпусу району привітав хліборобів з їхнім професійним святом , яке увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік, і підкреслив, що підбиті підсумки переконливо доводять спроможність і вміння наших трудівників села гідно виходити зі складних,  часто  непередбачуваних ситуацій.  

         Це свято всенародне: адже від результатів праці тих, хто присвятив себе  нелегкій, але такій важливій галузі - механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва - залежить здоров'я, добробут та достаток людей.

В усі часи селянська праця була і є в пошані, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками. Завдяки їхній хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою  її  процвітання.

- Ваші працьовиті руки, природна мудрість, Ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: хліб – всьому голова. Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

          Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай обходять вас стороною природні стихії! Хай не переводиться селянський рід на українській землі, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу, - зазначив голова районної ради і побажав щастя, здоров'я, злагоди  у кожну домівку.

Були вітання і від працівників культури району. Вони подарували хліборобам, усім крижопільчанам душевну пісню, запальні танці, гумор і щирі вітання.