Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вітаємо наших чемпіонів у змаганнях з волейболу!

 

У м. Скадовськ Херсонської області відбулись Всеукраїнські спортивні змагання серед голів сільських, селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад під патронатом Комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, Асоціації об’єднаних територіальних громад України.
19 команд-учасниць з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської та Херсонської областей змагались за звання найкращих. 
Перше місце здобула команда волейболістів у складі :
Коваль Олег Володимирович (голова Голубецької сьльської ради Крижопільського району),
Котюжанський Олег Михайлович (голова Гарячківської сільради Крижопільського р-ну),
Смішний Олексій Васильович (голова Крикливецької сільради Крижопільського р-ну),
Гаврилюк Олександр Анатолійович ( голова Городківської сільради Крижопільського р-ну),

Приймак Геннадій Васильович ( голова Зарічанської сільради Тульчинського р-ну),
Резидент Валерій Дмитрович ( голова Браїлівської селищної ради Жмеринського р-ну),
Байда Іван Миколайович (голова с.Кордишівка Козятинського р-ну)
Найсильнішою у змаганнях з шашок стала Мазуренко Олена Казимірівна (голова Кулизької сільради Літинського району).
Також за результатами Вінничани здобули:
- у змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків – 5 місце;
- гирьовий спорт та шашки (чол) – 6 місце;
- більярд (чол) та дартс (жінки) – 8 місце.
Три дні команди не лише змагались, а й мали змогу поспілкуватися з колегами та обговорити питання місцевого самоврядування, в тому числі й розвиток фізичної культури та спорту на селі.

Олексій Смішний, Крикливецький сільський голова Крижопільського району:

- У групі ми перемогли рівненську, харківську, донецьку команди, і вийшли у фінал, де на нас очікував найнезручніший суперник – Чернівецька область. Ми знали, що буде важкий бій, і, чесно кажучи, не сподівались, що переможемо у двох партіях. І дійсно, певний час гра йшла з перемінним успіхом, але без жодної паніки, грали спокійно, впевнено, що свідчить, перш за все, про хорошу атмосферу у команді. І результат, як кажуть – на табло! Хочеться, щоб такі змагання були прикладом для нашої молоді. Спорт гартує характер, виховує командний дух, вчить поважати як колег по команді, так і суперника.

Олег Котюжанський, Гарячківський сільський голова, Крижопільський район:

- Секрет перемоги - постійні тренування, бо тільки-но припиняєш перемагати самого себе – на перемоги сподіватись не варто – ні у спорті, ні у житті. Такі змагання мають велике значення: якщо голова займається спортом, веде здоровий спосіб життя, то й громада буде спортивною. Сильну, процвітаючу державу можуть побудувати лише здорові духом і тілом люди!

Олександр Гаврилюк, голова Городківської сільської ради Крижопільского району:

- Я вже третій термін на цій посаді, і волейбол у нашої громади традиційно є спортом №1. Як на мене, спорт, насамперед, об’єднує – це нові знайомства, нові друзі, живий досвід, і – оновлений погляд на життя! Ми розвиваємо не лише волейбол, але й інші види спорту – шахи, шашки, футбол, силові види. Але спорт – так само, як розвиток інших сфер життя вимагає коштів, а з фінансуванням є проблеми. Щоб вирішити це питання, потрібен закон, який зобов’яже місцеві органи самоврядування виділяти гроші на розвиток масового спорту. Я впевнений, що від цього виграє не лише наша сільська громада, але й вся Україна.

Олег Коваль, голова Голубецької сільської ради Крижопільского району:

- На таких форумах сільського спорту отримуєш задоволення не стільки від перемоги, скільки від піднесеної атмосфери змагань, спілкування з цікавими людьми та обміну досвідом – як щодо розвитку масового спорту, так і питань товаровиробництва та інших нагальних проблем розвитку місцевого самоврядування у територіальних громадах України, адже усі вони дуже схожі. Щодо нашої команди, то після другої поспіль перемоги у всеукраїнських змаганнях сільських голів, які проводить "Колос", рушаємо додому у піднесеному настрої!