Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Висловлюємо слова подяки!

«Аби руки і охота, буде зроблена робота» - свідчить народне прислів’я. Яскравий приклад цьому є об’єднання зусиль громади мальовничого населеного пункту, що на окраїні району - села Куниче, яке завжди славилось працьовитими людьми.

          Як бачимо, не діждавшись допомоги та коштів, що мали надійти на ремонт дороги загального користування місцевого значення, напрямку  Куниче - Соколівка, жителі громади об’єднали свої зусилля і самотужки вирішили відремонтувати аварійну ділянку дороги, яка ще не до кінця зруйнована від коліс вантажівок. Вирішили і зробили.

          Висловлюємо слова подяки жителям села Куниче, фермерам, всім небайдужим людям за їх щедрість, завзятість, наполегливість та згуртованість.

          І зробимо все, щоб  у 2019 році, кошти, які надійдуть  на ремонт доріг місцевого значення, в першочерговому порядку були направлені на відрізок дороги Соколівка - Куниче, щоб обов’язково підтримати та примножити ваші зусилля. І такий приклад потрібно наслідувати і іншим громадам, як вихід із ситуації задля ліквідації аварійності доріг.

З повагою,

Голова районної державної адміністрації Валентин Панчук

Голова районної ради Петро Тамбовцев