Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Висловились за створення однієї громади

 

Відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

Проходило воно за участі членів робочої групи з впровадження реформ місцевого самоврядування в районі, керівників територіальних громад. 

Провела засідання Громадської ради її голова - редактор районної газети «Сільські новини» Світлана Байда.

У засіданні Громадської ради також взяли участь голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев, їхні заступники – Валентина Круць та Іван Русін.

Обговорення питання, винесеного в заголовок, зважаючи на його важливість у розвитку Крижопільщини на перспективу та кількість охочих висловитись, стало найтривалішим та найемоційнішим. Бо йшлося про утворення однієї територіальної громади з центром у Крижополі, чи двох об’єднаних громад з центрами в Крижополі та Городківці, як зазначено в проекті обласного перспективного плану з формування об’єднаних територіальних громад і який виноситься на сесію Вінницької обласної ради на початку березня.

Кожен, кому надавалось слово, наводив аргументи на користь одного з варіантів.

Абсолютна більшість присутніх – і членів Громадської ради при райдержадміністрації, і робочої групи, і сільських голів – висловились за утворення однієї ОТГ з центром у Крижополі.

Про заходи щодо дотримання законодавства України та забезпечення правопорядку під час проведення передвиборчої кампанії по виборах президента України 2019 року учасників розширеного засідання інформував начальник Крижопільського відділення поліції Бершадського відділу ГУНП України у Вінницькій області Олександр Мельник.

Навівши приклади основних порушень передвиборчої агітації в області (в районі таких немає), він закликав   усіх, хто причетний до організації виборів, усіх виборців провести їх чесно, відкрито. Залишаючись поза політикою, поліція  співпрацюватиме з громадськістю.

Про проведення місячника благоустрою та участь у ньому громадськості району інформував начальник відділу ЖКГ, містобудування та архітектури райдержадміністрації Валерій Пацай.