Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Виїзне засідання колегії у Заболотному

 

Другого серпня відбулося розширене виїзне засідання колегії Крижопільської райдержадміністрації на базі Заболотненської територіальної громади. На засідання були запрошені члени колегії райдержадміністрації, депутати  обласної та районної ради, селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, підприємств та організацій, керівники закладів освіти, культури та медицини, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Перед пленарною частиною колегії її членами було відвідано музей поетів Володимира та Олександра Куцих а також будинок культури в селі Шарапанівка та музей академіка Данила Заболотного.

З доповіддю про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку району за І півріччя 2019 року та основні напрямки діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування щодо її реалізації у  2019 році виступила начальник управління регіонального розвитку  районної державної адміністрації Світлана Тищук.

Доповідачка охарактеризувала роботу райдержадміністрації впродовж першого півріччя року з усіх стратегічних напрямків, детально зупинившись на бюджетних питаннях, інвестиціях, реалізації проектів, соціальному захисті населення та на конкретних заходах, що втілені в життя в галузях освіти, медицини, культури.

Про виконання бюджету району за І півріччя інформувала начальник фінансового управління РДА Раїса Лозовська.

Начальник відділу містобудування, архітектури житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Валерій Пацай проаналізував хід проведеної весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району.

Члени колегії заслухали звіт директорки районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олени Гурмач.

Загалом, із доповідей. Інформацій виступаючих можна  зробити висновок проте, що організаційні та управлінські зусилля, фінансовий ресурс спрямовувались, зокрема, на поліпшення якості послуг у сфері охорони здоров’я, освіти, культури, на забезпечення ефективної діяльності агропромислового комплексу, на підвищення рівня та легалізації заробітної плати та зайнятості населення, покращення благоустрою населених пунктів та вдосконалення партнерських відносин з бізнесом, тощо.

За підсумками обговорення питань колегії, враховуючи пропозиції виступаючих, прийнято розпорядження голови райдержадміністрації.