Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відзнаки держави й області – крижопільчанам

 
23 серпня, у День Державного Прапора України та з нагоди Дня Незалежності України, в області нагородили двох крижопільчан. Нагороджували талановитих та активних земляків голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов, народний депутат України Ірина Борзова та голова обласної ради Анатолій Олійник.
За вагомий особистий внесок у реформування місцевого самоврядування, соціально-економічний та культурний розвиток територіальних громад, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм Грамотою Верховної Ради України нагороджено Тамбовцева Петра Серафимовича – голову Крижопільської районної ради.
Почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною» отримала Чабанюк Валентина Михайлівна – директорка середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. воїна-інтернаціоналіста С. В. Гаврилюка, смт Крижопіль – за багаторічну самовіддану працю на освітянській ниві, вагомий особистий внесок у розвиток навчального закладу, впровадження сучасних методів навчання і виховання учнів та високу професійну майстерність.
Вітаємо! Нових успіхів і нових нагород!