Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відзначили сто першу річницю Соборності України

 

 

Сьогодні, напередодні величного державного свята - Дня Соборності України, на центральній площі селища Крижопіль пройшли урочистості під гаслом «Єдність рідної землі – основа нації й держави!».

Святковий захід розпочався з танцювального флешмобу  «Україна – це ми!», якій виконали юні учасниці зразкового аматорського ансамблю танцю «Грація». 

В урочистому зібранні взяли участь керівники району, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій району, громадські активісти та молодь.

Традиційно мітинг на честь Дня Соборності України розпочався з Державного Гімну України та виступу голови районної державної адміністрації Валентина Панчука.

Звертаючись з вітальним словом до присутніх він підкреслив:

«Сьогодні Соборність передбачає не лише пам’ять про минуле, а й потребує згуртованої спільної праці та взаємодії в сучасній Україні, коли ми, з різних регіонів, спілкуємося, разом працюємо, створюємо знакове і важливе. Бо національна єдність є не тільки базовою цінністю громадян країни, а й обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії».

Вшановуючи пам'ять видатного українця, справжнього патріота нашої держави, учасники мітингу  поклали живі квіти до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.

А завтра, 22 січня 2020 року, голова районної ради Петро Тамбовцев та його заступник Іван Русін у складі делегації від району візьмуть участь в урочистих заходах з нагоди Дня Соборності України у м. Вінниця.