Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відзначено Подякою керівництва області

Серед крижопільчан, відзначених подякою, Ковбасюк Анастасія  Сергіївна – наймолодша. Ще з дитинства Настя виявляє яскраві здібності до спорту. Виросла у спортивній родині - першим тренером дівчинки був батько. Навчання в Городківській СЗШ І-ІІІ ст. №2 дівчина успішно поєднує із спортивними заняттями.

Анастасія Ковбасюк  - різностороння спортсменка, яка неодноразово захищала честь школи та району у складі команди з легкої атлетики. З дванадцятирічного віку є ученицею відділення важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи.

Цей вид спорту, що традиційно вважається чоловічим, потребує високої спортивної підготовки, досконалої техніки, мужності, сили волі і сили фізичної. Всі ці якості повною мірою притаманні Насті.                      

Спортсменка тренується наполегливо та відповідально, має І-й дорослий розряд з важкої атлетики, з кожним роком її майстерність зростає.

Досягла вагомих результатів у чемпіонатах  області з важкої атлетики:

чемпіонат області серед кадетів (15 років) 2015 р. – 1 місце;

чемпіонат області серед кадетів (16 років) 2016 р. – 1 місце;

чемпіонат області серед дорослих 2016 р. – 1 місце.

У 2016 році Анастасію Ковбасюк включено до збірної команди  області.  У її складі вона візьме участь у чемпіонаті України з важкої атлетики, який відбудеться восени.