Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відзначено подякою голови ОДА та голови обласної ради

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову української державності та з нагоди 25-ї річниці незалежності України ряд крижопільчан відзначено подякою керівництва області. Серед них – директор ТОВ «Крижопільський елеватор» Володимир Нагірняк.

Колектив, який очолює Володимир Васильович, у 2011 році було занесено на обласну Дошку пошани  «Праця і звитяга вінничан», у 2015    році - на районну Дошку пошани.

Підприємство ТОВ « Крижопільський елеватор» отримало сертифікат  національного бізнес-рейтингу «Лідер галузі 2012 року»  і увійшло в двадцять п’ять найкращих підприємств  України за основним видом діяльності КВЕД 63.12.0 «Складське господарство». Також підприємство «Лідер галузі  2014 року » (36 -е місце у ТОП - 100 (срібло) в Україні за сумою місць 4-х номінацій фінансово - господарської діяльності ); «Лідер галузі 2015 року» серед підприємств України за показником «Чистий дохід від реалізації».

Володимир Васильович – людина активної життєвої позиції.  Є депутатом Крижопільської районної ради сьомого скликання, очолює постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

З початку АТО активно займається волонтерською діяльністю.  Неодноразово допомагав продовольством і речами, бронежилетами та автономними опалювальними пристроями («буржуйками» власного проекту), а також паливно-мастильними матеріалами  для  поїздок  у  зону  бойових дій. 

Нагороджений,  за  представленням «Спілки учасників АТО», медаллю «За гідність і патріотизм»  у 2016 році, а також медаллю «За жертовність і любов до України» Української православної церкви Київського патріархату у 2015 році.