Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відзначено День Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, рівно п'ять років тому люди вийшли на вулиці і висловили свою позицію щодо дружби з Євросоюзом. Після рішення уряду про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди асоціації України з ЄС українці вийшли на майдани. Цей день в Україні відзначають як День Гідності та Свободи, адже саме п'ять років тому розпочалася революція, яка переродила українську націю.

Президент України Петро Порошенко підписав указ від 09.11.2015 року №633/2015 «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи».

«Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - зазначив глава держави.

Святий обов’язок кожного українця у цей день згадати всіх Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу. У їх когорті – герої Небесної сотні та українські вояки, котрі загинули під час антитерористичної операції на сході України. Герої сьогодення поклали свої голови за мирну Україну для нас і для прийдешніх поколінь. Вони навіки мають залишитися  у наших серцях.

21 листопада у райцентрі  біля пам’ятного знака «Борцям за волю України» відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Валентин Панчук, голова районної ради Петро Тамбовцев, їхні заступники, керівники та працівники установ, підприємств та організацій,  громадськість району.

  Звучали патріотичні рядки, присвячені бійцям, що загинули, захищаючи нашу незалежність. Аматори районного Будинку культури  відтворили сумні події Майдану.

Загиблих вшанували хвилиною мовчання та під сумну пісню «Пливе кача» поклали живі квіти до пам’ятного знака.