Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відзначення Дня працівників соціальної сфери

2 листопада в залі  районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя і багатьма іншими. В умовах властивої Україні соціальної динамічності стає гострою проблема правового захисту кожного громадянина, обгрунтування правової доцільності його побутової поведінки, професійної політичної та інших видів діяльності.
Тих, хто завжди готовий прийти на допомогу, розділити чужі турботи та підтримати у нелегкий життєвий період, з професійним святом вітали голова районної ради Петро Тамбовцев та заступник голови районної державної адміністрації Валентина Круць.

«Насамперед, я хотів би подякувати кожному з вас – кожному із   працівників соціальної сфери району, які реалізують засади соціальної політики, - звернувся з вітальним словом до учасників заходу голова районної ради, відмітив, що перед  органами влади, фахівцями галузі стоять досить непрості виклики, і лише завдячуючи вам, ми можемо з ними справитися.

 З вітальним словом до учасників заходу звернулася заступник голови райдержадміністрації, яка чітко проаналізувала роботу кожного закладу соціальної сфери, виділяючи високий професіоналізм, толерантність та уміння знаходити шляхи вирішення проблем людей та сімей, які звертаються за допомогою.

Кращим представникам соціальної сфери   керівники району вручили грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

А аматори районного Будинку культури подарували працівникам соціальної сфери гарний святковий концерт.