Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відзначення 74-ї річниці визволення району від нацистських загарбників

16 березня 2018 року о 9.00 до площі Крижополя біля Меморіалу загиблим воїнам прибули делегації трудових колективів, політичних та громадських організацій району, жителі селища на відзначення 74-ї річниці визволення району від нацистських загарбників. З нагоди пам’ятної дати тут пройшов мітинг – реквієм, у якому взяли участь голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та заступник голови районної ради Іван Русін, Крижопільський селищний голова Олександр Третьяков, представники трудових колективів, організацій, установ, осередків політичних партій та громадських організацій, учнівська молодь. 

Учасники мітингу вшанували пам’ять тих, хто обороняв район у далекому 1941-му  році, хто звільняв Крижопільщину у березні 1944-го року.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників Крижопільщини, які загинули у роки Другої світової війни та крижопільчан, які загинули під час виконання свого військового та громадянського обов’язку  на Сході України, і у знак поваги і пам’яті поклали квіти  до меморіальних плит Меморіалу загиблим воїнам та пам’ятника землякам, які загинули, відстоюючи незалежність України, цілісність її території.

З радістю й болем відзначається цей славетний день. Навіки залишаться в пам’яті народу бойові подвиги наших батьків і дідів, які ціною неймовірних зусиль відстояли рідну землю та захистили свій народ від неволі й знищення. За    участь  у  тій війні більше  11 тисяч  крижопільчан  нагороджені   орденами  і  медалями.

У всіх населених пунктах району покладено квіти до пам’ятників захисникам і визволителям України. В храмах району проведено поминальні панахиди та заупокійні богослужіння.