Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відзначення 22- ї річниці Конституції України

 

З нагоди  відзначення 22-ї річниці Конституції України в районі проведено ряд заходів.

Зокрема, пройшли урочисті збори за участю представників органів виконавчої влади,  місцевого самоврядування, представників районних осередків політичних партій та громадських організацій, жителів району.

З вітальним словом перед учасниками зборів виступив голова районної ради Петро Тамбовцев.

«Ми з Вами зібралися у переддень одного з найвизначніших державних свят - Дня Конституції  України - головного документа, який окреслює основні права і свободи людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, демократичні засади її розвитку.

Цей день закарбував у новітній історії волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі, надавши їй Основний Закон - головний оберіг демократії, незалежності і територіальної цілісності України.

   28 червня 1996 року Україна підтвердила своє прагнення розбудувати незалежну, демократичну державу. В нашій країні вперше за її історію був прийнятий принципово новий Основний закон – такий Закон, який визнав вищою цінністю людину, її права і свободи, який встановив основи організації державної влади, що здійснюється  на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу,  судову та гарантує місцеве самоврядування.

Ця подія в історії держави стоїть в низці небагатьох історичних дат, що єднають людей, перетворюючи населення на народ, а територію на державу.

За роки, які минули після прийняття Основного Закону, нагромаджено чималий досвід взаємодії владних структур, напрацьовано практичні уявлення про те, які зміни необхідні, щоб державний механізм функціонував ефективніше, повнішою мірою реалізувалась модель демократичної, правової держави. Сьогодні Президент України, окремі політичні сили ініціюють внесення змін до Конституції України, намагаючись при цьому удосконалити ключові положення Основного Закону. Будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та правовий розвиток нашої держави, в те, що оновлена Конституція України зміцнить підвалини єдності суспільства та закладе основу для формування сучасної політичної нації.

        Та слід пам’ятати, що будь-яка, навіть найдосконаліша Конституція, неспроможна миттєво забезпечити зміни  в  суспільній свідомості та практиці. Це лише основні напрями великого і складного еволюційного процесу, які визначає і вказує Основний Закон.

       Усе інше залежить від нас. Від нашого порозуміння, консолідації, злагодженості і зкоординованості рішень та дій. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а належним чином виконуватиме свої обов’язки.

     І сьогодні нам конче необхідна співпраця усіх гілок влади, усіх політичних сил.

        Нехай  єдине бачення спільної мети і відповідальне ставлення до вирішення актуальних завдань розвитку нашого району стане запорукою подальшого поступу та процвітання всієї України», - сказав у своєму виступі голова райради.

А ще – вручив нагороди. Указом Президента України за материнську самовідданість, народження і виховання семи дітей Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно Людмилі Володимирівні Охоті з Городківки. А директора державного навчального закладу «Крижопільський професійний будівельний ліцей» Василя Миколайовича Бурдейного нагороджено Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради.

Урочисті збори завершились великим святковим концертом, який крижопільчанам  презентували художні колективи та солісти районного Будинку культури.