Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відкриття тренажерної зали у Красносілці

 

 Напередодні новорічних свят майже всі жителі села Красносілки зібралися  у сільському Будинку культури , щоб урочисто відкрити тренажерну залу, обладнану за рахунок коштів проекту, який переміг у 14 обласному конкурсі грантових проектів. Кошторисна вартість проекту склала 136 тис.грн, з них: 45 тис.грн – з сільського бюджету, 28 тис.грн – з районного, 61 тис.грн – з обласного, решта – благодійні і спонсорські кошти.  

У святі взяли участь голова районної ради Петро Тамбовцев, голова райдержадміністрації Валентин Панчук, заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць, сільський голова Валентина Чепелюк.  

До гостей свята звернулася директор будинку культури Олена Бабіна, яка висловила слова щирої й сердечної вдячності всім учасникам проекту, зокрема, районній державній адміністрації, районній раді, приватним підприємцям і всім односельцям, за моральну підтримку, матеріальну допомогу, компетентні поради та здійснення контролю протягом усього часу реалізації проекту.

Керівники району у своїх виступах привітали жителів громади з такою гарною подією: адже маленьке село, в якому навіть школи немає, поки що єдине в районі, має такий об’єкт, який буде сприяти зміцненню здоров’я молоді, її фізичному розвитку, та висловили переконання, що ця завершена справа стимулюватиме до нових звершень.

Далі все відбувалося, як на святі - перерізування стрічки та випробування тренажерів.

 А загалом на здійснення заходів соціально-економічного розвитку району цього року залучено майже 25 млн грн.  Це кошти Державного фонду регіонального розвитку, обласного та районного конкурсів проектів розвитку територіальних громад.