Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відкрито спортивний майданчик

У неділю громада с. Голубече  святкувала. Привід дуже гарний: урочисте відкриття в селі спортивного майданчика. Захід було приурочено Дню фізичної культури і спорту. Районну раду на цих урочистостях представляв заступник голови районної ради Іван Русін.

З вітальним словом виступив Голубецький сільський голова Олег Коваль. Він подякував жителям громади, депутатам сільської ради за підтримку у виділенні коштів на спорудження стадіону, облаштування бігових доріжок, місць для глядачів – всього з бюджету сільської ради виділено близько 1,5 млн. грн. В результаті спортивна споруда повністю відповідає вимогам подібних сільських спортивних майданчиків.

Відзначив, що будівництво майданчика у жодному разі не відволікало від вирішення інших важливих питань життєдіяльності громади. Адже у цьому році відремонтовано місток, зроблено асфальтне покриття площею 3500 квадратних метрів центральної дороги села, впорядковано кладовища в Голубечому та населених пунктах сільської ради – Княжа Криниця, Красне, Сонячне.

Громаду села, усіх учасників святкового заходу з Днем фізичної культури та спорту і такою неординарною подією в житті села щиро привітав голова районної державної адміністрації Валентин Панчук. Він, зокрема, відзначив, що відкриття стадіону є свідченням того, що сільська рада дбає про людей, в першу чергу молодь, працює на перспективу.

А Іван Русін наголосив, що саме Голубецька сільська рада стала переможцем районного конкурсу "Населений пункт найкращого благоустрою та підтримки громадського порядку" за 2016 рік і отримала за це премію у розмірі 40 тис.грн.

Відбулись товариські зустрічі між молодіжними футбольними командами сіл Голубече, Городківка, Зеленянка та селища Крижопіль, а також між командами ветеранів Крижополя та Гайсина.