Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відкрито пам'ятник героям-землякам

Найбільш знаменною подією  в Крижополі 14 жовтня, в день Захисника України та  свято Покрови Пресвятої Богородиці,   стало відкриття в центрі містечка,   поряд з головною нашою святинею - Меморіалом воїнам, що полягли у Другій світовій війні,  пам’ятника Захисникам України, які віддали життя за нашу сьогоднішню свободу і незалежність .

На жаль, війна знову прийшла на українську землю, до народу, який ніколи не був загарбником, до народу-творця, на землю, де зародилася  перша хліборобська народність в Європі. І тепер нові герої-оборонці  встали на захист Вітчизни. Війна посилає жорстокі випробування. Ми втрачаємо кращих людей,справжніх Героїв.

Було урочисто відкрито пам’ятник на честь мужності і самопожертви земляків  - учасників антитерористичної операції,  які загинули на Сході України: Олександра Савченка, Сергія Бойка, Андрія Долейка, Володимира Андріяша, Олександрра Колівошка, Юрія Мельника, Миколи Запухляка, Миколи Єршова.

Право відкрити пам’ятник героям-землякам було надано рідним загиблих. Пролунав військовий салют, полетіли у небо жовті і блакитні кульки.

Далі пройшло освячення пам’ятника, яке провели священнослужителі храмів району. Було відзначено багатьох фізичних та юридичних осіб, чиїми  зусиллями, енергією та   величезним бажанням на здійснення такої благородної справи в Крижополі – відкриття пам’ятника Захисникам України,  було здійснено цей проект у нашому райцентрі. Серед нагороджених – і Крижопільська районна рада, яку відзначено Грамотою Української православної церкви Київського патріархату та Подякою Крижопільської районної громадської організації «Спілка учасників АТО».

На урочистому мітингу виступили голова райдержадміністрації Валентин Панчук, селищний голова Олександр Третьяков, військовий комісар Олег Стецюк, заступник голови районної громадської організації «Спілка учасників АТО», учасник АТО Ігор Колодій, учениця СЗШ І-ІІІ ст. №2 селища Валерія Пацай.

Герої не вмирають, вони вічно житимуть у наших серцях. Ми будемо пам’ятати про них. Віднині це місце стане  святим,  куди приходитимуть і малеча, і юні,  і дорослі. Щоб покласти квіти та віддати пошану полеглим героям.

«Україна – понад усе!», - гласить напис на постаменті.

Слава Україні!