Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відкрито дитячий майданчик в с.Савчине

 

14 червня ц. р. біля Будинку культури в с. Савчине було гамірно: лунала музика, підходили жителі села, бігали святково одягнені діти. Саме вони з найбільшим нетерпінням поглядали на прикрашену повітряними кульками площадку, на якій знаходились яскраві гойдалки, гірка з трьома входами, спортивний міні-комплекс, інші такі бажані для розваг дітвори споруди.

         Маленькі жителі села святкували День захисту дітей та відкриття дитячого майданчика. Мрія стала реальністю за підтримки народного депутата України Юрія Македона.

Учасників святкового заходу вітали керівник виконавчого апарату районної ради Наталія Тимчишена, Савчинський сільський голова Тетяна Красюк, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Драб, директор місцевого НВК Ольга Бевза.

         Святковий концерт був підготовлений директором сільського Будинку культури  Наталією Коджебаш.

Від гостей з району діти отримали в подарунок волейбольний м’яч. 

Право відкрити дитячий майданчик було надано ученицям, які закінчили нинішній навчальний рік з відзнакою - це Ольга Ігнатова, Наталія Козір та Богдана Комиш.

Одразу після символічного відкриття – перерізання стрічки - майданчик  ожив. Діти розважались, веселились, фотографувались, у їхніх очах світилась велика вдячність за людяність, доброту та увагу усім, хто організував для них свято.