Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулося засідання президії районної ради

19 травня під головуванням голови Крижопільської районної ради Петра Тамбовцева відбулося засідання Президії. В його роботі взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова райдержадміністрації Валентин Панчук та заступник голови районної ради Іван Русін.

Члени Президії обговорили 24 питання, які будуть внесені на розгляд сесії. Серед них зміни до програм, до районного бюджету на 2016 рік, затвердження Порядку призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Крижопільського району, клопотання про нагородження Почесною відзнакою "За заслуги перед Вінниччиною”.

Крім того, депутати планують розглянути та прийняти Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до законодавства України та виділення коштів з державного бюджету на відшкодування витрат на перевезення пільгових категорій громадян всіма видами транспорту (крім таксі).