Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулося спільне засідання президії районної ради і постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

Сьогодні відбулося спільне засідання президії районної ради і постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, на якому було розглянуто питання, винесені на розгляд чергової 18 сесії районної ради 7 скликання. Порядок денний сесії включає 52 питання.

Головними питаннями на спільному засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку та президії  районної ради були розгляд проекту бюджету на 2018 рік та  затвердження Програми економічного і соціального розвитку Крижопільського району на 2018 рік, яка включає: зміцнення обороноздатності та правопорядку, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та організацію ліквідації їх наслідків; зростання конкурентоспроможності економіки; розвиток соціально-гуманітарної сфери; забезпечення екологічної безпеки та охорони праці, а також розвиток громадянського суспільства. Також на засіданні були розглянуті та затверджені інші питання порядку денного.