Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулося покладання живих квітів

 

21 листопада, з дотриманням карантинних вимог у селищі Крижопіль відбулося покладання живих квітів до пам'ятних знаків Борцям за волю України та на честь крижопільчан, які загинули в зоні АТО.

У пам’ятному заході взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Скалій, заступник голови районної ради Іван Русін, заступник голови райдержадміністрації Михайло Собків, а також  Крижопільський селищний голова Олександр Третьяков та спеціалісти відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

Учасники заходу вклонилися Героям Небесної Сотні та українським захисникам, які боролися за незалежність нашої держави, всім тим, хто своєю жертовністю показав щире прагнення жити у вільній і суверенній державі, та вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

«ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ» - саме таким є гасло цьогорічного відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи.  Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.