Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулося офіційне представлення голови Крижопільської райдержадміністрації Володимира Скалія

 

 6 березня 2020 року в залі засідань районної ради відбулося представлення  голови Крижопільської  райдержадміністрації Володимира Скалія, призначеного на цю посаду розпорядженням Президента України від 28 лютого 2020 року  № 159/2020-рп «Про призначення В.Скалія головою Крижопільської районної державної адміністрації».

У заході взяли участь  працівники  апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, представники районних громадських організацій та місцевих засобів масової інформації.

Голова районної ради Петро Тамбовцев подякував Валентину Івановичу Панчуку за спільну роботу та висловив сподівання щодо подальшої його участі у вирішенні питань соціально-економічного розвитку району вже у статусі депутата районної ради 7 скликання.

Валентин Панчук у свою чергу також подякував усім присутнім за допомогу та підтримку у вирішенні багатьох важливих для району питань. А ще привітав усіх жінок з прийдешнім Міжнародним жіночим днем.

Представляючи нового голову Крижопільської районної державної адміністрації, голова районної ради Петро Тамбовцев побажав Володимиру Васильовичу  натхнення, успіхів на новій високій та відповідальній посаді, висловив сподівання у продовженні спільної роботи райдержадміністрації та районної ради  щодо соціально-економічного та культурного розвитку району.

З призначенням на посаду керівника району Володимира Скалія привітав Крижопільський селищний голова Олександр Третьяков. Він, зокрема, зазначив, що досвід роботи, який Володимир Васильович отримав на посаді заступника селищного голови, дасть можливість якісно виконувати завдання, визначені Президентом України та Урядом, побажав творчої наснаги,  енергії та подальшої ефективної співпраці.

Виступаючи перед присутніми, новопризначений  очільник району наголосив, що усвідомлює велику відповідальність за роботу, враховуючи зміни та реформи, які сьогодні впроваджуються в державі. Висловив сподівання на тісну співпрацю та діалог з керівниками органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій щодо вирішення першочергових  проблем  життєдіяльності району.

«Одна людина може багато, але не все. Лише спільними зусиллями ми можемо досягнути якісних результатів у праці на благо Крижопільщини та крижопільчан», - відзначив Володимир Васильович Скалій.

Для довідки:

Скалій Володимир Васильович  народився 20 жовтня 1984 року.

З 2001 по 2006 рік навчався у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.

У 2001 році  працював майстром виробничого навчання у Крижопільському професійно-технічному училищі № 9.

З 2006 по 2008 рік – головний спеціаліст у Крижопільсько-Піщанському районному військовому комісаріаті.

З 2008 по 2015 рік – майстер виробничого навчання, викладач  Крижопільського будівельного ліцею.

З листопада 2015 року до призначення на посаду голови райдержадміністрації - заступник Крижопільського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.