Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулися Загальні збори уповноважених представників - членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування

 18 грудня 2014 року  в концертній залі «Плеяда» Вінницької обласної філармонії відбулися  Загальні збори уповноважених представників – членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, в роботі якої взяла участь делегація від району на чолі з  головою районної ради  Анатолієм Стратієвським.

Відкрив засідання голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Сергій Татусяк, який розповів про мету зібрання та виступив з доповіддю  «Про реформу місцевого самоврядування, децентралізацію влади та завдання Асоціації в сучасній суспільно-політичній обстановці».

В роботі зборів взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, члени Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, представники ЗМІ та громадських організацій, а також партнери Асоціації.

Серед питань порядку денного – внесення змін до Статуту та  до складу Правління Вінницької обласної Асоціації органів  місцевого самоврядування, дообрання членів Ревізійної комісії, стан сплати  членських  внесків, затвердження бюджету Асоціації на 2015 рік.

Голова  обласної ради Сергій Свитко привітав членів Асоціації з проведенням зборів,  побажав плідної праці, відзначивши важливість її діяльності на теренах Вінницької області.

Члени Асоціації розглянули ряд інших питань і ухвалили  низку рішень, які належать до проблем вдосконалення органів місцевого самоврядування області.

Учасники зборів, підбиваючи підсумки, погодилися, що єдиним шляхом подолання політичної, економічної, соціальної кризи в Україні є децентралізація влади та посилення ролі органів місцевого самоврядування у вирішенні питань регіонального та місцевого значення.