Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулися загальні збори громадян Дахталійської територіальної громади

 

 22  лютого за участі  голови районної ради Петра Тамбовцева та голови Крижопільської райдержадміністрації Валентина Панчука  відбулися загальні збори громадян Дахталійської територіальної громади. Також було запрошено  представників ПрАТ ПК «Поділля», начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Дерев’янчук, заступника начальника Крижопільського  об’єднаного управління Пенсійного фонду Наталія Коваль.

На зборах розглядалось питання «Про підсумки  соціально-економічного розвитку громади за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік». Увазі присутніх  було запропоновано відеоролик «Вінниччина-2018. Є що сказати!», в якому   відображено основні досягнення області в різних сферах  впродовж минулого року.

 Голова райдержадміністрації Валентин Панчук  у своєму виступі прокоментував основні досягнення та виклики, які вдалося подолати  минулого року в різних галузях життєдіяльності району.

Голова районної ради Петро Тамбовцев зупинився на питаннях чергового етапу децентралізації.

Сільський голова Василь Мазурик прозвітував про життя громади з а 2018 рік та намітив плани на 2019 рік.

Односельці підняли питання будівництва в селі водогону, тому що в спекотні місяці у криницях почала щезати вода.

Керівники району запропонувати взяти участь у обласному конкурсі розвитку територіальних громад,що  могло б покращити  вирішення проблем громади.

Начальник управління соціального захисту населення Лариса Дерев’янчук поінформувала присутніх про зміни в законодавстві щодо механізму призначення та отримання субсидій.

Заступник начальника Крижопільського  об’єднаного управління Пенсійного фонду Наталія Коваль ознайомила з основними принципами пенсійної реформи, особливостями підвищення пенсії для працюючих та непрацюючих пенсіонерів.

 Валентин Іванович  подякував сільському голові, всім тим, хто доклав своїх зусиль для забезпечення злагодженої роботи, підвищуючи тим самим власний авторитет, авторитет влади та відповідний рівень району.