Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулась позачергова 4 сесія районної ради 7 скликання

18 лютого 2016 року у залі засідань районної ради відбулось пленарне засідання  позачергової 4 сесії Крижопільської районної ради 7 скликання, у якому взяли участь 29 депутатів районної ради, а також запрошені:   заступник голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій (за списком), селищний та сільські голови, представники засобів масової інформації, громадськості.

На розгляд сесії  було внесено 29 питань. Начальник фінансового управління районної державної адміністрації  Р.М. Лозовська   підбила підсумки виконання  бюджету району за 2015 рік та розповіла про внесення змін до районного бюджету. За рахунок вільного залишку коштів загального фонду який утворився станом на 01 січня 2016 року, збільшено видатки загального фонду  районного бюджету головним  розпорядникам коштів  на суму 2 152,173 тис.грн.

Наріжними питаннями порядку денного було затвердження двох комплексних програм:   Комплексної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Крижопільському районі на 2016 - 2020 роки, яка охоплює всі напрямки роботи з метою збереження здоров’я населення, попередження основних груп захворювань, соціальний та медичний супровід всіх диспансерних груп населення, впровадження державних та обласних медичних программ,  та Комплексної оборонно - правоохоронної програми Крижопільського району на 2016 - 2020 роки “Безпечна Крижопільщина – взаємна відповідальність влади та громад”, котра дозволить  підтримувати обороноздатність району та держави у належному стані, здійснювати узгоджені заходи судовими, правоохоронними органами, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо профілактики правопорушень та усунення причин, що зумовили їх вчинення, створити в районі належні умови для діяльності військових формувань,  правоохоронних органів, роботи суду та учасників судових процесів, забезпечити їх захист та доступ до повної інформації щодо діяльності правоохоронних органів, розгляду справ у суді.

Також на сесії було розглянуто ще чотири програми: Районну цільову соціальну програму «Молодь Крижопільщини» на 2016 – 2018 роки, Районну програму підтримки ветеранів Крижопільської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» на 2016-2017 роки, Районну цільову програму по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території району та отримують програмний гемодіаліз, на 2016 – 2020 роки та Програму реалізації заходів  з посилення протидиверсійного та антитерористичного захисту  території Крижопільського  району  на 2016-2020 роки,  які було прийнято одноголосно.

А от при розгляді питання  про надання згоди на взяття  комплексу будівель  та споруд управління агропромислового розвитку  районної державної адміністрації    на баланс Крижопільської районної ради  депутати вирішили, образно кажучи,  «сім разів відміряти, перш ніж відрізати», для чого було запропоновано утворити тимчасову комісію, яка детально вивчить це питання і    напрацює відповідні рекомендації.                                                     

Депутати працювали дружно і злагоджено та схвалили решту запропонованих питань  порядку денного позачергової 4-ї сесії.

Під час розгляду питання «різне» було озвучено депутатські запити Семенюка Ю.В. – про тарифи на підключення до електромережі та про надання землі для пасовищ у колективну власність громадян, Хмеляр С.О. – про заборону внесення змін до Конституції щодо особливого статусу Донбасу, Семенюк Л.П. – яка зачитала лист медиків ОЛІЛ про можливе скорочення ліжкомісць, а отже –й працівників. Усі чотири запити  депутати також вирішили підтримати.