Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулася позачергова 22 сесія районної ради 7 скликання

 


31 серпня відбулося пленарне засідання позачергової 22 сесії районної ради 7 скликання, на якому було розглянуто 6 питань.

З першого питання порядку денного - про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 07 червня 2018 року №568 «Про затвердження обсягу співфінансування проекту «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 3-4 лікаря з житлом за адресою вул. Бузкова 1, с.Городківка Крижопільського району Вінницької області» - сесію інформувала начальник відділу регіонального розвитку райдержадміністрації Світлана Тищук, котра пояснила: зміни до рішення вносяться, враховуючи необхідність окремої адреси при оформленні права власності на нерухоме майно для ділянки, що виділена під це будівництво.

Далі до слова було запрошено Раїсу Лозовську, начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка інформувала присутніх по бюджетних питаннях, що виносяться на розгляд сесії (власне, необхідність внесення змін до бюджету та співфінансування грантових проектів і спричинила скликання позачергової сесії):

- Про внесення змін  до рішення  18 сесії районної ради 7 скликання від  22 грудня  2017  року №  474 “Про районний бюджет на 2018 рік”. 

- Про угоди з обласною та сільськими радами.

- Про затвердження розпоряджень голови  районної державної адміністрації, прийнятих у період з  26 липня 2018 року по  27 серпня 2018 року.

 

Головний лікар Крижопільської ОЛІЛ Валерій Рузяк, інформуючи про проект рішення  про створення комунального некомерційного підприємства «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування», наголосив, що питання про перетворення Крижопільської ОЛІЛ із бюджетної установи у комунальної установи у комунальне некомерційне підприємство зумовлене потребою приведення у відповідність до Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я України та Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», а метою та завданням створення комунального некомерційного підприємства є удосконалення роботи закладу охорони здоров’я.

А  внесення змін до штатного розпису СЗШ І-ІІІ ступенів №2 ім. воїна – інтернаціоналіста  С.В.Гаврилюка смт Крижопіль, як пояснила директор школи Валентина Чабанюк, зумовлене приємним фактором – збільшенням кількості учнів у початкових класах.

Користуючись нагодою, голова районної ради Петро Серафимович Тамбовцев від імені депутатського корпусу щиро привітав Валентину Михайлівну з присвоєнням їй Почесного звання «Заслужений учитель України» і побажав колективу школи подальших успіхів на освітянській ниві.