Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулася чергова 28 сесія Крижопільської районної ради 7 скликання

 

4 червня відбулось пленарне засідання  чергової 28-ї сесії Крижопільської районної ради 7 скликання, на якому депутатами районної ради було розглянуто одинадцять питань порядку денного та питання «Різне», де до розгляду додалося ще чотири питання і одне депутатське звернення.

Участь у засіданні сесії взяли:  заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, сільські голови, представники засобів масової інформації, громадськості.

 

Про підбиття підсумків опалювального сезону 2018-2019 рр. і організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019- 2020 рр. доповів начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації Валерій Пацай. Начальник управління регіонального розвитку районної державної адміністрації Світлана Тищук інформувала проПлан перспективного розвитку Крижопільського району на 2019-2021 роки, до якого на сьогодні включено 106 проектів. Начальник управління соціального захисту районної державної адміністрації представила проект рішення щодо внесення змін до Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом.

 

Під час розгляду блоку фінансових питань найбільш бурхливим було обговорення проекту рішення про внесення зміндо рішення24 сесії районної ради 7 скликання від05 грудня2018року №669 “Про районний бюджет на 2019 рік”,після чого воно було прийняте з доповненням щодо виділення 300 тис. грн Дахталійській сільській раді для початку будівництва водогону.

У питанні порядку денного “Різне” депутати схвалили рішення, пов’язані з відкриттям музею поетів Володимира і Олександра Куцих у с. Шарапанівка,  та  з внесенням змін до Програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік  -  її доповнено додатком  «Перелік проектів – переможців шістнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, котрі будуть реалізовуватися у 2019 році».

Також у “Різному”  було озвучено депутатське звернення  Романа Пляцка   до керівництва району та депутатів обласної ради Володимира Василишена і Юрія Семенюка щодо допомоги територіальній громаді села Соколівка у ліквідації наслідків стихії.