Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулася чергова 27 сесія районної ради 6 скликання

30 вересня відбулось пленарне засідання чергової 27-ї сесії Крижопільської районної ради 6 скликання, на якому депутати ухвалили низку рішень із змінами і доповненнями.

Участь у засіданні чергової 27-ї сесії районної ради взяли голова районної ради Анатолій Стратієвський, голова райдержадміністрації Валентин Панчук, заступник голови районної ради Петро Тамбовцев, заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць, селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів РДА, представники громадськості та ЗМІ, запрошені.

У ході засідання сесії депутати розглянули 26 питань порядку денного, а також додали до розгляду питання «Різне».

Було ухвалено важливі рішення: «Про Програму енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків(ОСББ) Крижопільського району на 2015 – 2019 роки»; «Про Районну програму ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення на 2015-2018 роки», «Про затвердження Положення про порядок використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки Крижопільській районній громадській організації «Спілка учасників АТО», «Про перейменування навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад» с. Савчине Крижопільського району Вінницької області»,«Про угоди з сільськими радами» та інші.

Вісім рішень  чергової 27-ї сесії районної ради стосувались  затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються  в оренду юридичним та фізичним особам.

Крім того, під час розгляду питання «Різне» йшлося про відновлення зупинки на станції Крижопіль потяга «Умань-Одеса», про правила реалізації медичних препаратів у ФАПах, про пошкодження доріг району великоваговим автотранспортом, про передачу електромереж житлового масиву Крижопільського цукрового заводу ПрАТ «ПК «Поділля» на баланс ДП «Крижопільські електромережі», про автобусне сполучення з віддаленими селами тощо.