Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулася чергова 26 сесія районної ради 7 скликання

 

  27 лютого   у приміщенні районної ради відбулася чергова 26 сесія районної ради 7 скликання.

       На сесію були  запрошені: народний депутат України,  депутати обласної ради від району, заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій (за списком), селищний та сільські голови, представники засобів масової інформації, громадськості.

 Перед початком роботи сесії керівники району привітали з ювілеєм Вербського сільського голову Василя Насадюка і подякували йому за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування.

Далі  увазі присутніх було запропоновано відеозвіт «Вінниччина-2018. Є що сказати!»

На розгляд сесії було винесено 41 питання.

Першим питанням було «Про звіт голови районної державної адміністрації щодо здійснення делегованих районною радою повноважень».

 У своєму звіті голова райдержадміністрації Валентин Панчук доповів, що районна державна адміністрація працювала над виконанням завдань, визначених Президентом та Урядом України,  обласною державною адміністрацією, над реалізацією заходів, що передбачені Програмою економічного і соціального розвитку на 2018 рік,  іншими галузевими програмами.

Зупинився на  тих завданнях, які вважаються пріоритетними в роботі райдержадміністрації.

«Одним із першочергових і найважливіших завдань вважаємо розвиток економіки, максимальне сприяння веденню бізнесу на території району, реалізації інвестиційних проектів та залучення інвестицій як з приватного сектору, так і з бюджетів усіх рівнів».

         Серед найважливіших досягнень Валентин Іванович назвав забезпечення громадсько-політичної стабільності в районі, забезпечення безпеки життєдіяльності населення району, оперативного реагування на виклики та загрози національній безпеці.

 В першу чергу кошти бюджету спрямовувались на фінансування соціально-культурної сфери.  На  зазначені цілі  використано  261,0 млн грн  (це  майже 88 % усіх видатків), зокрема на  освіту - 124,1 млн грн, охорону здоров'я - 41,0 млн грн, соціальний захист та соціальне забезпечення - 82,9 млн грн, культуру - 10,5 млн грн,  фізичну культуру і спорт - 2,4 млн грн.   

У звіті керівник району проаналізував роботу різних галузей господарювання, роботу райдержадміністрації щодо соціального захисту населення.

«Україна знаходиться у процесі дуже важливих реформ. Їх реалізацію ускладнюють збройний конфлікт на сході держави, деякі інші міжнародні чинники. Крижопільщина,  як складова Вінниччини та незалежної України, відчуває усі позитивні наслідки складного, але безумовно перспективного процесу змін українського суспільства, адже вона завжди була та має залишитись районом, де живуть мудрі, виважені та працьовиті люди, які прагнуть зберегти мир і спокій у суспільстві загалом та на своїй малій Батьківщині».

 Виступ голови райдержадміністрації доповнили перший заступник голови Валентин Пастушенко та заступник Валентина Круць, а також виступаючі:  начальник відділу ЖКГ, містобудування та архітектури  райдержадміністрації Валерій Пацай, сільський голова Олександр Іщук.

Зі звітом про результати діяльності прокуратури протягом 2018 року виступив  заступник керівника Бершадської місцевої прокуратури Максим Веселовський.

Про підсумки призову на строкову військову службу та завдання на поточний рік доповів військовий комісар Олег Стецюк.

Загалом депутати одностайно ухвалили всі рішення порядку денного 26 сесії.