Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулася церемонія нагородження переможців обласного конкурсу Людина року 2018

 

У Вінниці 12 лютого підбили підсумки обласного конкурсу «Людина року - 2018» та нагородили у 34 –х номінаціях Дипломами  і пам’ятними  відзнаками вінничан, що мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки.

Мета конкурсу - виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області , а також нагородження переможців за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.

У всіх  номінаціях представлено 162 особи. При обранні переможців члени комісії    акцентували увагу на досягненнях номінантів  саме в 2018 році.

Переможців обласного конкурсу «Людина року 2018»  визначено в таких номінаціях : «Громадський діяч року», «Депутат року», «Державний службовець року», «Діяч культури та мистецтва року», «Діяч освіти та науки року», «Берегиня роду», «Журналіст року»,  «Митець року», «Самоврядець року», «Лідер медичної галузі року», «Аграрій року», «Соціальний працівник року», «Торгівельна марка року», «Підприємець року», «Промисловець року», «Роботодавець року», «Спортсмен року», «Нова генерація року», «Герой року», «Меценат року», «Захисник України року», «Благодійник року», «Ресторатор року», «Лідер туристичної галузі року», «Багатодітна родина року», «Бізнесмен року», «Дизайнер року», «Фінансист року», «Обдарованість року», «Правник року», «Комунальник року», «Волонтер року».

Щиро вітаємо цьогорічних переможців - крижопільчан  Плахотнюка Івана Леонтійовича і Бородуліну Олену Григорівну!

Вручення Дипломів переможцям конкурсу супроводжувалось  яскравими концертними номерами кращих  колективів та виконавців області.

Переможці конкурсу «Людина року-2018» в номінаціях:

«Громадський діяч року» - Студілко Алла Вячеславівна, голова правління Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії»

«Депутат року» - Малінін Володимир Володимирович, депутат Вінницької міської ради 4-7 скликань

«Державний службовець року» - Троян Валентина Геннадіївна, заступник начальника управління – начальник відділу культурно-мистецьких установ управління культури і мистецтв Вінницької обласної державної адміністрації

«Діяч культури та мистецтва року» - Філанчук Максим Валерійович, директор департаменту культури Вінницької міської ради

«Діяч освіти та науки року»:

Нагорняк Тетяна Леонтіївна, доктор політичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи, стратегічного розвитку та новацій Донецького національного університету імені В. Стуса

Замкова Наталія Леонідівна, доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти України, директор Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету

«Берегиня роду» - Демко Світлана Василівна, директор комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій»

«Журналіст року» - Околодько Олександр Павлович, редактор Хмільницької міськрайонної газети «Життєві обрії»

«Митець року» - Красновецька Дарина Олексіївна, вихованка зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» закладу культури «Міський палац мистецтв»

«Самоврядець року» - Кулик Михайло Леонтійович, Іванівський сільський голова, Калинівський район

«Лідер медичної галузі року» - Гладких Володимир Юрійович, кандидат медичних наук, головний лікар КНП «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології»

«Аграрій року» - Плахотнюк Іван Леонтійович, керуючий сільськогосподарською дільницею «Джугастра» ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля»

«Соціальний працівник року» - Добровольська Наталія Петрівна, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

«Торгівельна марка року» - Твердохліб Лариса Володимирівна, головний технолог ТОВ «Солодка Мрія-Вінниця»

«Підприємець року» - Лещенко Ігор Васильович, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПрАТ «МХП»

«Промисловець року» - Шакалов Сергій Володимирович, генеральний директор ТОВ «Подільський енергоконсалтинг»

«Роботодавець року» - Тіщенко Олександр Павлович, директор Державного підприємства «Електричні системи»

«Спортсмен року» - Казік Олександр Вікторович, майстер спорту України міжнародного класу з біатлону, багаторазовий призер чемпіонатів України, Кубків світу та дворазовий срібний призер XII зимових Паралімпійських ігор 2018 року з біатлону (Корея)

«Нова генерація року»:

Ярославський Ярослав Іванович, директор ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»

Кокушкін Владислав Максимович, студент 3-го курсу Вінницького національного технічного університету, розробник в галузі веб-дизайну та комп’ютерної графіки

«Герой року» - Кащішин Валерій Миколайович, підполковник, начальник штабу – перший заступник командира 59 окремої мотопіхотної бригади

«Меценат року» - Капуста Сергій Миколайович, власник готельно-ресторанного комплексу «Франція-Мон Блан», спортивного комплексу «НокАут», Торгівельно-розважального комплексу «Гаманець-Ігроманія», віце-президент федерації боксу України у Вінницькій області

«Захисник України року» - Василик Юрій Борисович, полковник, начальник Могилів-Подільського прикордонного загону

«Благодійник року» - Ровишин Сергій Онофатович, директор СТОВ ім. Хмельницького (2016-2018 роках надав благодійно на розвиток Четвертинівської громади Тростянецького району 4,4 млн. грн.)

«Ресторатор року» - Гончарук Ірина Миколаївна, директор ресторанів «Диканька», «Лаванда», «Синій птах», «Фенікс Таун»

«Лідер туристичної галузі року» - Сиверчук Валерій Станіславович, приватний підприємець, власник підприємств: Туристичного агентства «МЕР-КА-БА», мережі кав’ярень «Чорна кішка-Білий кіт», гастрономічного бару «Батіскаф», сімейного ресторану «Червоний цепелін»

«Багатодітна родина року» - Бородуліна Олена Григорівна, мати-героїня, яка народила в 2018 році дванадцяту дитину. Олена Григорівна також створила разом з чоловіком сприятливі умови для здобуття дітьми освіти, їхнього всебічного розвитку та формування в них духовних і моральних якостей.

«Бізнесмен року» - Слободянюк Віктор Петрович, генеральний директор ПАТ «ПлазмаТек»

«Дизайнер року» - Очеретний Олександр Володимирович, український дизайнер модного одягу

«Фінансист року» - Власюк Алла Володимирівна, генеральний директор ТОВ «Вінницька промислова компанія»

«Обдарованість року» - Смаляна Владислава Володимирівна, солістка Кам’янецького міського клубу Липовецького району, учасниця телепроекту «Голос Діти»

«Правник року» - Зажирко Юрій Дмитрович, депутат Вінницької міської ради 4-7 скликань

«Комунальник року» - Корчунов Олександр Васильович, директор технічного комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»

«Волонтер року» - Сірак Андрій Сергійович, начальник обласного комунального підприємства «Автобаза обласної ради», волонтер.