Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулася 37, прощальна, сесія районної ради 7 скликання

 

22 жовтня 2020 року відбулася чергова  37 сесія Крижопільської районної ради 7 скликання.

Депутати зібралися на свою прощальну сесію насамперед у зв’язку з необхідністю забезпечення проведення нагальних видатків, здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров'я, соціального захисту населення району,  передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району у комунальну власність новостворених територіальних громад.

Перед початком роботи сесії привітали свою колегу Світлану Олександрівну Хмеляр з днем народження, який вона святкує сьогодні.

Усі винесені на розгляд 37 сесії рішення депутати прийняли одноголосно.

У ході пленарного засідання було розглянуто п’ятнадцять питань, внесених до  порядку денного, зокрема:

  • про внесення змін  до рішення  31 сесії районної ради 7 скликання від  17 грудня  2019  року №  823 “Про районний бюджет на 2020 рік”;
  • про угоди з сільськими радами;
  •  про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району у комунальну власність відповідних територіальних громад;
  • про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року №255 «Про Районну програму надання грошової допомоги  за зверненнями громадян у невідкладних випадках  на період до 2020 року;
  • Про внесення змін до рішення 30 сесії районної ради 7 скликання від 12 листопада 2019 року № 804 «Про Районну програму підтримки вдовам постраждалих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, на період до 2022 року»  та інші.

Усі винесені на розгляд 37 сесії рішення депутати прийняли одноголосно.

Із завершальним виступом у статусі голови районної ради 7 скликання  звернувся до присутніх Петро Серафимович Тамбовцев. Він висловив подяку депутатам та посадовим особам органів виконавчої влади і місцевого самоврядування за плідну та конструктивну співпрацю упродовж цієї каденції, закликав усіх виборців зробити правильний вибір та побажав  крижопільчанам міцного здоров’я, трудових успіхів, мирного неба, злагоди та щастя.

Голова райдержадміністрації  Володимир Скалій у своєму виступі охарактеризував стан виконання районного бюджету,  ситуацію із захворюваністю на COVID-19 , поінформував по інших актуальних питаннях життєдіяльності району. 

Подякувавши депутатам 7 скликання за роботу і активну громадянську позицію, Володимир Васильович зупинився на питанні майбутніх виборів, наголосив на особистій відповідальності кожного виборця  за подальший розвиток своїх населених пунктів – адже всі наші громади мають право на розвиток і процвітання.