Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулася 36 сесія районної ради 7 скликання

 

24 вересня   у малому залі районного Будинку культури  з дотриманням карантинних вимог відбулася 36 сесія районної ради 7 скликання. 32 питання порядку денного депутати розглянули за майже дві години, проголосовані всі рішення, деякі – з певними змінами.

Про організацію та стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи  в умовах осінньо-зимового періоду 2020 - 2021 років, а це було першим питанням, депутатів інформував заступник голови райдержадміністрації Михайло Собків. Михайло Миронович зазначив, що загалом ЖКГ та об’єкти соціальної сфери до зими готові – «всі котельні відремонтовані, паливом забезпечені майже на 100 відсотків». Враховуючи складну фінансову ситуацію у районі і державі загалом, це було непросто.  Разом з тим він погодився із зауваженням депутата Лідії Семенюк щодо необхідності вироблення більш чіткого і реального алгоритму в обрахуванні комунальних витрат, адже говорити про ефективність і енергозбереження у закладах, які не працювали у зв’язку з пандемією, не доводиться.

На зауваження депутата Олександра Корчового щодо необхідності підтримки у належному стані тих ділянок доріг, на ямковий ремонт яких були виділені кошти з бюджетів різних рівнів, голова РДА Володимир Скалій відповів, що означена проблема  теж у  пріоритетах влади, при цьому цього року виконі значні обсяги робіт по ямковому ремонту практично в усіх напрямках, ще залишилися певні резерви до кінця року. Але для справді якісних капітальних ремонтів можливостей місцевих немає, розраховувати треба лише на державні кошти, і, як пообіцяв голова ОДА Сергій Борзов, у наступному році після магістралей державного рівня потужно ремонтуватимуться місцеві дороги.

Про результати діяльності Бершадської  місцевої прокуратури за І півріччя 2020 року сесію  інформував Максим Веселовський – заступник керівника Бершадської місцевої прокуратури.

Про Програму надання первинної медико-санітарної допомоги населенню суб’єктами, що провадять господарську діяльність з медичної практики в Крижопільському районі, на 2020 рік, проінформував заступник голови РДА  М. Собків (йдеться про програму виділення фінансування для передбачених законодавством безкоштовних ліків певній категорії громадян та щеплень дітям, котрі уклали угоди з лікарями-фізичними особами- підприємцями).

Сесія внесла зміни до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 18 лютого 2016 року №76 «Про Комплексну оборонно-правоохоронну програму Крижопільського району на 2016 - 2020 роки «Безпечна Крижопільщина – взаємна відповідальність влади та громад».  Це відбулося після виступу начальника Крижопільського відділку поліції Сергія Предоляка, а зміни передбачили виділення 150 тисяч гривень для придбання Крижопільській поліції ще одного нового автомобіля «Дастер» (крім коштів селищного і ряду сільських бюджетів).

Сесія також розглянула питання про внесення змін до рішення 17 сесії районної ради 7 скликання  від 10 листопада 2017 року  №442 “Про Районну програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2018-2022 роки”, про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 30 жовтня 2018 року №636 «Про  Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки  в районі на період до 2023 року» (відповідно до них додаткове фінансування виділено райвійськкомату та районній службі МНС), про внесення змін до рішення 31 сесії районної ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року №822 «Про Програму економічного і соціального розвитку Крижопільського  району на 2020 рік», про внесення  змін  до рішення  18 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року №488 “Про Програму відзначення в районі державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшанування кращих виробничників, проведення інших культурних заходів на 2018-2022 роки” (зі змінами), про внесення змін до рішення  31 сесії районної ради 7 скликання  від 17 грудня 2019 року  №833 “ Про  Програму поліпшення системи соціального захисту населення району на 2020 рік”, про внесення змін до рішення  23 сесії районної ради 7 скликання від 30 жовтня 2018 року №635 “Про Програму  діяльності Крижопільського районного трудового архіву на  2019 - 2023 роки”.

А також затвердила звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року, угоди з обласною, селищною та сільськими радами, розпорядження голови  районної державної адміністрації, прийняті у період з 26 травня 2020 року по  21 вересня  2020 року.

Внесено зміни до рішення  31 сесії районної ради 7 скликання від  17 грудня  2019  року №  823 “Про районний бюджет на 2020 рік”, погоджено розмір місячної плати за навчання в школах естетичного виховання та за тимчасове користування музичними інструментами (залишено на попередньому рівні).

Депутати районної ради одностайно дали згоду на призначення Кубаля Т.В. на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування» - об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району та на укладення  з Тарасом Володимировичем контракту на 5 років.

Рішенням сесії припинено діяльність комунальної установи «Крижопільський районний методичний центр закладів освіти» шляхом ліквідації, натомість створено комунальну установу «Крижопільський центр професійного розвитку педагогічних працівників» та погоджено  оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад директора та працівників комунальної установи «Крижопільський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Розглянуто та погоджено питання оренди, прийнято витрати на будівництво 8-миквартирного  житлового будинку зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району.

Надано згоду на прийняття окремого індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району.

Затверджено  проєкти землеустрою щодо встановлення межі чотирьох  населених  пунктів Вільшанської сільської ради, розпорядження голови районної ради, знято з контролю деякі рішення   районної ради.

На пропозицію депутата Лідії Семенюк сесія прийняла рішення про звернення до Кабінету Міністрів України з проханням виділити для Крижопільської лікарні комп’ютерний томограф, адже щодо ряду лікарень таке рішення прийнято.

Детальніше з прийнятими на сесії рішеннями можна ознайомитися на нашому офіційному сайті у розділі "Документи  Крижопільської районної ради".