Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулася 28, прощальна, сесія районної ради 6 скликання

16 жовтня 2015 року відбулася позачергова  28 сесія Крижопільської районної ради 6 скликання.

Депутати зібралися на свою прощальну сесію трохи раніше від запланованого терміну насамперед у зв’язку з необхідністю забезпечення своєчасної  виплати заробітної плати працівникам закладів соціально – культурної сфери району.  

У ході пленарного засідання було розглянуто одинадцять питань, внесених до  порядку денного, зокрема: про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року; про внесення змін  до рішення  23 сесії районної ради 6 скликання від  23 січня  2015  року №523 “Про районний бюджет на 2015 рік”; про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 6 скликання  від 26 травня 2015 року  №584 “ Про Програму покращення системи соціального захисту населення Крижопільського району на 2015 рік ”; про затвердження додаткової угоди  з Вінницькою обласною радою; про внесення змін до штатних розписів закладів освіти району;                                                                                 про угоди з селищною та  сільськими радами, про зняття  з контролю рішень районної ради та інші. Більшість рішень депутати прийняли одноголосно, розгляд питання про здачу приміщень в оренду державним комунальним підприємством Крижопільської дирекції кіновідеомережі вирішили відкласти для уточнення обставин.

Із завершальним виступом у статусі голови районної ради 6 скликання  звернувся до присутніх Анатолій Васильович Стратієвський:

         « Шановні депутати та запрошені!

Районна рада 6 скликання вийшла на фінішну пряму. За весь період скликання проведено 28 засідань, розглянуто 663 питання. В середньому кожних два місяці проводилась сесія і розглядалось 24 питання.

У 1975 році я розпочав свою трудову діяльність, а в цьому році вона завершується – трохи більше 40 років. На моєму трудовому шляху були хороші вчителі; щира вдячність і низький уклін їм за підтримку. Це – Дерихвіст І.Д. - голова колгоспу, Поліщук С.С. – перший секретар райкому партії, Похиляк Д.А. – начальник управління сільського господарства,  Мельник А.О. – перший секретар райкому партії, Подолян М.М. – голова районної державної адміністрації.

Хочу подякувати за співпрацю нинішньому голові РДА Панчуку В.І. та колишньому голові Семенюк Л.П.

Дякую за активну позицію головам постійних комісій: Мунтіяну М.П., Магурану В.М., Корчовому О.К., Бажурі М.С., Дрогобецькому О.В., Мельнику О.Г. Також хочеться висловити слова вдячності всьому депутатському корпусові районної ради та виконавчому апарату районної ради. Збоїв та зривів у роботі, оскаржень прокуратури не було.

Побажання окремим депутатам: у природі завжди існує баланс, і в житті також - час розкидати каміння, і час збирати його. Не залишайте розкидане каміння своїм нащадкам!

Соціально-економічний стан у державі важкий. У період проведення реформ він ще більше ускладнюється. Для успішного проведення реформ потрібно три фактори: це усвідомлення, час і гроші. В нас усвідомлення – недостатньо, часу – немає, і гроші - відсутні. А реформи проводити потрібно. Крім цього, ще негативно впливає на проведення реформ релігійний фанатизм та войовнича неосвіченість, які потрібно побороти.

І якщо у цивілізованих країнах після виборів коаліція з опозицією міняються місцями, то в нас – нарами.

Але цей шлях нам потрібно успішно пройти. Тож я закликаю всіх виборців зробити правильний вибір.

А всім нам, крижопільчанам,  хочу побажати міцного здоров’я, трудових успіхів, мирного неба, злагоди та щастя.

Формула щастя проста – це коли доля зустрічається з мрією.

Хай нам щастить!»

А потім разом з головою райдержадміністрації В.І.Панчуком вручив Почесні грамоти за сумлінне виконання депутатських обов’язків Василишену В.М., Лисому І.М., Магурану В.М., Мунтіяну М.П., Семенюк Л.П., Хмеляр С.О., Янковій В.В.

Отож, шосте скликання районної ради стало історією, яка виокремила чи не найдраматичніші роки в існуванні незалежної України – кінець 2013-го, 2014-ий та 2015-ий.

На часі – вибори нового складу депутатського корпусу. Яким він буде, покаже найближче майбутнє.