Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулася 12 сесія районної ради 7 скликання

21 березня відбулось пленарне засідання 12-ї чергової сесії Крижопільської районної ради 7 скликання, на якому депутатами районної ради було розглянуто 19 питань порядку денного.

 Участь у засіданні сесії взяли керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, установ, організацій,  представники засобів масової інформації та громадськості

         На початку засідання голова районної ради Петро Тамбовцев звернувся до усіх присутніх у залі засідань:  - На сході нашої країни загострилися військові дії. Гинуть люди, є поранені. Це біль і непоправні втрати для всього українського народу. Трагічна звістка прийшла до нас учора: у цій війні ми втратили ще одного крижопільчанина – Бондаря Руслана Васильовича.

         Петро Серафимович  зачитав  біографічну довідку полеглого і запропонував ушанувати хвилиною мовчання українців, які загинули у зоні проведення бойових дій на сході України.

               Голова районної ради також повідомив, що 20 березня 2017 року відбулося засідання Крижопільської районної виборчої комісії і надав для інформування слово секретареві   Крижопільської районної виборчої комісії Задорожній Вірі Дмитрівні, яка зачитала постанови Крижопільської районної виборчої комісії  №№32,33,34 про дострокове припинення Семенюком Ю.В. повноважень депутата районної ради 7 скликання у зв'язку з реєстрацією його депутатом Вінницької обласної ради 7 скликання та про визнання Тищук Світлани Кирилівни обраною наступним за черговістю кандидатом в депутати та її реєстрацію  депутатом Крижопільської районної ради 7 скликання  від  районної  організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Голова районної ради  привітав Світлану Тищук з набуттям повноважень депутата Крижопільської районної ради 7 скликання і вручив їй депутатські посвідчення та значок.

В ході пленарного засідання сесії депутати районної ради  прийняли  п'ять цільових програм:  Програму підвищення енергоефективності  та зменшення споживання енергоресурсів  у Крижопільському районі  на 2017 - 2022 роки; Районну цільову програму по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території району та отримують програмний гемодіаліз, на 2017 – 2020 роки;  Районну програму фінансового забезпечення компенсаційних виплат за надання пільг з оплати послуг зв’язку на 2017-2018 роки; Програму покращення системи соціального захисту населення Крижопільського району на 2017 рік;  Програму забезпечення заходів у сфері державної безпеки на території Крижопільського району у 2017 році; Програму забезпечення епізоотичного благополуччя району в  2017 році; а також  розглянули і підтримали інші питання порядку денного, зокрема, про внесення змін  до рішення  10 сесії районної ради 7 скликання від  20 грудня  2016  року №  248 “Про районний бюджет на 2017 рік”.

Також на засіданні сесії в питанні порядку денного “Різне”, депутати обговорили і підтримали ряд звернень: звернення депутатів Крижопільської  районної ради 7 скликання стосовно недопущення скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення та звернення депутатів Крижопільської  районної ради 7 скликання про підтримку рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо протидії гібридним загрозам національній безпеці  України.

            Насамкінець голова районної ради  наголосив на тому, що у міжсесійний період кожен з депутатів має здійснити всі необхідні дії, пов’язані з поданням електронної декларації у визначений термін - до 1 квітня поточного року, а також взяти активну участь у проведенні зборів громадян за місцем проживання, на яких прозвітувати про свою депутатську діяльність у 2016 році. Рекомендації і методичну допомогу  можна отримати у виконавчому апараті районної ради.