Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулась позачергова 16 сесія районної ради 7 скликання

26 вересня відбулось пленарне засідання позачергової 16-ї сесії Крижопільської районної ради 7 скликання, на якому депутатами районної ради було розглянуто 14 питань порядку денного, у «Різному» - ще 4 питання.

Участь у засіданні сесії взяли заступники голови райдержадміністрації, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, установ, організацій, селищний та сільські голови,   представники засобів масової інформації та громадськості, запрошені.

Перед початком сесії вітання приймали нещодавні ювіляри – депутат районної ради Олександр Корчовий та Кісницький сільський голова Людмила Гижко, яким керівники району вручили Почесні грамоти та букети квітів.

Далі йшла мова про хід ліквідації надзвичайної ситуації в населених пунктах району.

Голова районної ради насамперед подякував районній комісії з питань ліквідації надзвичайних ситуацій за оперативність та чітку організацію роботи, господарюючим структурам – насамперед ПрАТ «ПК «Поділля» та «Кряж і Ко», які надають населенню будматеріали в рахунок майбутньої плати за паї, власникам магазинів будівельних матеріалів, іншим небайдужим людям, які відгукнулися на прохання допомогти найнеобхіднішим для ліквідації наслідків негоди – будівельними матеріалами, технікою, власними силами, депутатам обласної ради. Один із тих, хто перший надав допомогу для ліквідації наслідків негоди – депутат обласної ради, керівник ФГ «Василишен В.М.», голова Асоціації селянських (фермерських) господарств «Господар»  Володимир Василишен. Він завжди безвідмовний до звернень про допомогу, адже вболіває за Крижопільщину.

Не можна залишати людей наодинці з бідою, наголосив Петро Тамбовцев, і закликав усіх надати допомогу у перекритті дахів найбільш незахищеним верствам населення. В районі продовжується робота з організації надання благодійної допомоги постраждалим від стихійного лиха. Петро Серафимович відзначив, що крижопільчани  не залишились осторонь, виявили небайдужість і надають посильну допомогу. Він також звернувся до присутніх з проханням організувати в територіальних громадах, трудових колективах перерахування свого одноденного заробітку для надання допомоги постраждалим.

Голова райдержадміністрації Валентин Панчук детально поінформував депутатів про розміри завданих градобоєм збитків та про хід відновлювальних робіт.

З резервного фонду району виділено 300 тис.грн – по 100 тис.грн трьом найбільш постраждалим громадам.  Валентин Іванович повідомив, що на розгляд сьогоднішньої сесії вноситься пропозиція щодо збільшення резервного фонду ще на 171 тис.грн. Він також підкреслив, що  збитки значно перевищують можливості резервного фонду обласного, районного та бюджетів базового рівня.

 Наразі активно готується документація для направлення клопотання щодо відшкодування населенню та бізнесу збитків, завданих природною стихією,відшуковуються всі можливості для відшкодування збитків і населенню, і установам та організаціям, і господарюючим структурам.

Валентин Іванович закликав усіх голів районних осередків політичних партій не спекулювати на ситуації, що склалася.

Під час розгляду питань порядку денного було ухвалено ряд важливих рішень: «Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від 21 березня 2017 року №318  «Про Програму підвищення  енергоефективності  та зменшення споживання енергоресурсів  у Крижопільському районі  на 2017- 2022 роки», «Про харчування вихованців та учнів навчальних закладів району у 2018 році», «Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року № 248 «Про районний бюджет на 2017 рік», в якому, зокрема, йшлося про виділення 625 тис.грн на капітальний ремонт флюорографа,  «Про угоди з сільськими радами» та інші.

Три рішення  позачергової 16-ї сесії районної ради стосувались  затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються  в оренду юридичним та фізичним особам, також було погоджено клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «КЕРАМСВІТ»  щодо надання спеціального дозволу на користування надрами без проведення аукціону з метою геологічного вивчення та видобування корисних копалин місцевого значення Левківського родовища суглинків, що на території Соколівської сільської ради.

Також було затверджено  нові редакції Статуту Крижопільського районного методичного центру закладів освіти, Статуту середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Героя Радянського Союзу О.А.Бичковського смт Крижопіль та  Статуту середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. воїна-інтернаціоналіста С.В.Гаврилюка смт Крижопіль.

      Детальніше з прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті районної ради в розділі «Депутатська діяльність".

я