Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулась позачергова 14 сесія районної ради

27 червня 2017 року відбулась позачергова 14 сесія районної ради 7 скликання. У пленарному засіданні взяли участь голова районної ради Петро Тамбовцев, голова районної державної адміністрації Валентин Панчук, заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць, селищний та сільські голови, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості та ЗМІ, запрошені.

До порядку денного сесії було внесено 16 питань.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради Петро Тамбовцев привітав депутатів, усіх присутніх із Днем Конституції України, побажав миру, здоров’я, добра, процвітання нашій державі.

Депутатами одноголосно були прийняті рішення, котрі стосувались питань співфінансування інвестиційних проектів. Так, з районного бюджету було виділено 845,47 тис. грн. як 20-ти відсоткове співфінансування 12 проектів, поданих від району на 14 обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, котрі з урахуванням бальної оцінки проектів, увійшли до розподілу фонду конкурсу відповідно до формульного підходу і можуть реалізуватися у 2017 році. 140 тис. грн. буде направлено на співфінансування проектів – переможців 14 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад за екологічним спрямуванням. Це такі проекти  як «Прибереш відходи-озелениш планету" (Рекультивація порушених земель території видалення твердих побутових відходів з використанням родючого шару ґрунту в урочищі «Грабече» з послідуючим її озелененням) (Андріяшівська сільська рада).

та «Реконструкція установки КУ – 200 №3 очисних споруд  ДП «Крижопільводоканал»» ( смт Крижопіль).

Затверджено обсяг  співфінансування проекту “Реконструкція приміщень, даху та утеплення фасадів СЗШ І-ІІІст.№2 За адресою: вул.Шкільна,14 село Городківка. Крижопільського району, Вінницької області.» з районного бюджету в сумі 2044,731 тис. грн, як інвестиційного проекту, що пройшов попередній конкурсний відбір регіональною комісією з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку.

З метою відзначення та стимулювання кращих працівників, трудових колективів, які досягли високого професіоналізму й значних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій та інших сферах діяльності та здійснили вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей, на сесії районної ради було вирішено встановити такі відзнаки районного рівня:

 

Занесення на районну Дошку пошани кращих трудівників району з нагоди Дня незалежності України;

Нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради;

Оголошення Подяки голови райдержадміністрації та голови районної ради. Затверджено відповідні положення про них. 

Депутатами було підтримано Районну програму підготовки  медичних кадрів у медичних навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації для надання медичної допомоги населенню на 2017-2020 роки.

Переглянуто розмір грошових премій ( із 50000 грн до 100000 грн), які будуть вручатися територіальним громадам, які  займуть призові місця у щорічному районному конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

Зміни до районного бюджету, про які поінформувала заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Людмила Янчук, найшли стовідсоткове схвалення у депутатського корпусу.

Решта запропонованих питань порядку денного ( питання комунальної власності, затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, внесення змін до окремих рішень районної ради ) знайшла також схвальну підтримку  в депутатів.

Детальніше з прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті районної ради в розділі «Депутатська діяльність».

Крім, того у питанні «Різне» голова районної ради зачитав офіційну відповідь на звернення депутатів Крижопільської районної ради щодо протидії гібридним загрозам національній безпеці України.