Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулась обласна колегія

 

19 квітня, у приміщенні Тростянецької райдержадміністрації під головуванням керівника ОДА Валерія Коровія відбулося виїзне засідання колегії обласної державної адміністрації, присвячене підсумкам соціально-економічного розвитку Вінниччини за І півріччя поточного року.

У роботі зібрання взяли участь також голова обласної Ради Анатолій Олійник, народний депутат України Микола Кучер, очільники райдержадміністрацій та районних рад, міські голови міст обласного значення, голови об’єднаних територіальних громад Вінниччини, керівники силових структур, департаментів та управлінь регіону.

За дорученням Президента України керівники області вручили 6-м мешканцям Вінниччини державні відзнаки й нагороди та Почесні грамоти Кабінету Міністрів України.

У своєму виступі голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій зазначив, що Україна вже 4 роки перебуває в процесі бюджетної децентралізації.

На початку цього шляху мали місце і  фінансова криза, непроста ситуація на Сході України, наявність рудиментів командно-адміністративної системи управління, посилення бюджетної централізації, демографічна криза, стрімке скорочення кількості зайнятих в сільській місцевості, різке погіршення якості надання соціальних послуг, а також загострення протиріч у визначенні цілей й популізму в прийнятті управлінських рішень.

Губернатор області констатував, що  продовжується впровадження адміністративної децентралізації, осередками якої стають центри надання адміністративних послуг.

В.Коровій приділив у своєму виступі увагу на проблематиці добровільного об’єднання територіальних громад, наголосивши, що це не самоціль, а, насамперед, інструмент для покращення життя мешканців громад.

На колегії також були розглянуті питання: хід виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування області, стан виконання бюджету за І квартал, здійснення заходів з благоустрою територій населених пунктів регіону, хід завершення 2017-2018 навчального року та реалізації Концепції «Нова українська школа», а також стан співпраці органів виконавчої влади із засобами масової інформації та громадськістю області.

Крім того, в рамках колегії Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька інформувала присутніх про соціально-економічний розвиток громади.

У рамках візиту до Тростянецького району голова облдержадміністрації Валерій Коровій зустрівся з  представниками засобів масової інформації Вінниччини.