Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відбулась нарада керівників територіальних громад району

 

16 квітня  у залі засідань районної ради  відбулась нарада керівників територіальних громад району. У нараді взяв участь голова районної ради Петро Тамбовцев, а також народний депутат Юрій Македон, який у цей день перебував у районі і спілкувався  з виборцями.

 Голова райдержадміністрації Валентин Панчук поінформував учасників наради про участь в колегії Вінницької обласної державної адміністрації за підсумками роботи в першому кварталі цього року.

Зокрема, відзначив, що в Крижопільському районі найвищий рівень виконання по доходах – становить 147,5 % (середньообласний – 109,3 %).

До бюджету Крижопільського району за І квартал 2019 року надійшло 31,9 млн. грн. власних надходжень доходів загального фонду, порівняно з    3-ма місяцями 2018 року (коли надійшло 22,5 млн. грн.)  надходження доходів районного бюджету збільшились на 9,4 млн. грн. або на 41,8 %.

Район має першість по середньомісячній зарплаті у сільському господарстві, третє місце в області по середньомісячній зарплаті по району.

Однак в обласному аналізі відзначались і недоліки, які є в районі: зокрема, низькою залишається орендна плата за землю – становить 1073 грн. (є райони, де вона перевищує більше 3 тис. грн.). Голова райдержадміністрації доручив керівникам громад вивчити можливість щодо переукладення договорів на оренду землі на більш вигідних умовах.