Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вічна і світла пам'ять герою!

Сьогодні крижопільчани знову дуже гостро і боляче відчули весь трагізм війни на Сході України. Вони проводжали в останню путь жителя селища Сергія Олександровича Бойка, який загинув за незалежність та  цілісність держави. Мати втратила сина, громада – дуже добру, активну, життєрадісну людину.

Сергій Олександрович Бойко народився 14 грудня 1995 року. У 2011 році закінчив 9 класів Крижопільської середньої загальноосвітньої  школи І-ІІІ ст. №1 імені Героя Вітчизняної війни Олега Бичковського. Нинішня війна забрала його життя.

Після одержання неповної середньої освіти Сергій навчався у Крижопільському професійному будівельному ліцеї, у цьому році отримав диплом і надзвичайно мирну професію – столяр будівельний.

У квітні був призваний на службу, проходив її у навчальному центрі Державної прикордонної служби України, що знаходиться  у селищі Оршанець Черкаської області.

Його серце перестало битись вранці 7 серпня  поблизу Савур-могили в Донецькій області. Під час виходу з району бойового застосування колона потрапила на засідку і була обстріляна.  

Загинув ще один українець, скропивши своєю кров’ю землю східного кордону нашої країни…Загинув як патріот, виконавши до кінця свій військовий та громадянський обов’язок.

«Життя та героїчна загибель Сергія Бойка є свідченням мужності, неабиякого патріотизму українського народу у боротьбі за свою незалежність та цілісність кордонів. Він одним з перших добровільно став на його захист, на захист України. І будь-які збройні формування сепаратистів, як би їх не підтримувала Росія, будуть розбиті, східні кордони України будуть надійно закриті, - сказав на мітингу пам’яті загиблого військовослужбовця голова райдержадміністрації Валентин Панчук.

Хай земля, за яку Сергій Бойко віддав молоде життя, буде йому пухом. Вічна і світла пам'ять герою!»